Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Yozgat’ta eski eşi tarafından bıçaklanan anne çocuğunun velayetini istiyor


Yozgat’ta eski eşi tarafından bıçaklanan anne çocuğunun velayetini istiyor

Türkiye’de bayana şiddet son bulmuyor…

Yozgat’ta Elif Beyzanur Muş, Ali Efendi Mescidi avlusunda eski eşi Bahattin Gazi B. ile karşılaştı.

Elif Beyzanur Muş, burada çocuğunu göstermeyen eski eşi ile bir anda tartışmaya başladı

Tartışma, kısa müddette alvelendi ve hengameye dönüştü.

Anne bıçaklandı

Olay anında gözü dönen Bahattin Gazi B. birinci olarak Elif Beyzanur Muş’un halasına daha sonra da Elif Beyza Muş’a bıçakla saldırdı.

Talihsiz anne, çocuğunun gözü önünde 3 yerinden bıçaklandı.

Baba olay yerinden kaçtı

Baba Bahattin Gazi B. olay yerinden 2 yaşındaki çocuklarını da alarak kaçtı.

Anne Elif Beyzanur Muş, olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Anne velayet davası açtı

2 gün boyunca ağır bakımda yatan Muş’un aldığı bıçak darbeleri nedeniyle sol elinde güç kaybı oluştu ve dalağı ameliyatla alındı.

3 gün de serviste tedavi gören şanssız bayan, taburcu olmasıyla 2 yaşındaki çocuğunu almak için velayet davası başlattı.

“Oğlum da beni görünce anne dedi kucağıma aldım”

İHA’nın haberine nazaran; Taburcu olduktan sonra yaşadığı olayı anlatan Elif Beyzanur Muş, “Eski eşime ben çocuğumu görmek istediğimi söyledim.O da getirmeyeceğini söyledi. Sonraki gün ben karakola gittim şikayetçi oldum.

Oradan geri dönerken meskenime hakikat giderken halam aradı. Birlikte halamla konuta giderken cami avlusunda oğlumu gördüm. Oğlum da beni görünce anne dedi, kucağıma aldım.

Kucağıma alınca da eski eşim ve kayınbabam önüme durdu. Çocuğu götürmezsin diye bir de tartışma oldu. Ben de polis takımlarını arayıp ya size verirler ya da ben alır giderim dedim.

“Annelik içgüdüsü ile ben çocuğumu kenara çektim”

Ben o sırada gerimi döndüm halamla tartışıyorlardı, birbirine giriyorlardı. Ben gerimi döndüm babamı ararken birinci darbeyi halama ondan sonra da çocuğum kucağımdayken bana saldırdı.

Annelik içgüdüsü ile ben çocuğumu kenara çektim. O gün 3 yerimden bıçak darbesi aldım. Kolumdan, böbreğimden ve kalp hizamdan aldım bir de başımın içinde bıçak çiziği vardı.

Olaydan sonra 2 gün ağır bakımda kaldım. Dalağım alındı, sol elimde güç kaybı var. Onun haricinde de 3 gün de serviste yattım. Toplam 5 gün hastanede yattım”. ifadelerini kullandı.

“Çocuğumun orada bir can güvenliği yok”

2 yaşındaki çocuğunun velayetini almak istediğini de belirten anne Muş, “Ben çocuğumu onlara bırakmak istemiyorum. Ne olursa olsun eski eşim beni bıçakladı, eski kayınbabam da beni tuttu.

Bu insanların elinde benim çocuğum. Hiçbir biçimde bana geri verilmiyor. Ben dava açacağım. Benim çocuğumun orada bir can güvenliği yok. Ben geri istiyorum çocuğumu” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir