Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Zabıta Teşkilatı 196. Yaşını Kutluyor


Zabıta Teşkilatı 196. Yaşını Kutluyor

Belediye Lideri Alper Taban, Zabıta Haftası etkinliklerinin açılışında Zabıta İşçisi ile kahvaltıda bir ortaya geldi. Lider Taban, zabıtanın sıkıntı bir ünite olduğunu bildiklerini söz ederek “Çaba ve emeklerinizi görüyoruz” dedi.

Kuruluşu Osmanlı periyoduna dayanan Zabıta Teşkilatı, birinci olarak 4 Eylül 1826 tarihinde İhtisap Nezareti ismiyle faaliyete geçti. Tıpkı vakitte bu tarih zabıta teşkilatının başlangıcı kabul edilirken, 16 Ağustos 1854 tarihinde resmi bir bildiri ile günümüz belediyeciliğinin temeli olan “İstanbul Şehremaneti İdaresi” kurulmuş, İhtisap Nezareti kaldırılmıştır. 1930 yılında çıkarılan Belediye Yasası’nda zabıtanın belediye hizmetlerini yerine getiren özel bir kuvvet olması öngörülürken, 1956’da ise Zabıta özel bir Müdürlük haline getirilmiştir. 2005 yılında tekrar düzenlenen Belediye Kanunu ile Zabıta hizmetleri, bugünkü halini almıştır.

ZABITA HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

Zabıta ünitesi, kurulduğu günden bu yana halkın sıhhati, huzuru ve güvenliği için çaba eden bir teşkilat olarak biliniyor. Her yıl 1-7 Eylül ortası kuruluş yıl dönümünü de içerisinde barındıran tarihlerde Zabıta Haftası olarak kutlanırken, İnegöl Belediye Lideri Alper Taban bu sabah Zabıta Müdürlüğü işçisiyle bir ortaya geldi. Zabıta Haftası etkinliklerinin başlangıcı olan kahvaltıda, Lider Taban çalışanın haftasını kutladı.

“ZABITA GÜÇ BİR BİRİM”

Kahvaltı sonrası çalışana yönelik bir konuşma da yapan Lider Taban, “Bugün Zabıta Haftası kapsamında bir ortadayız. 2017 yılı Kasım ayı itibariyle birlikte çalışmaya başladık. Ben de bu ailenin içerisine dahil oldum. Ben Zabıta Müdürlüğü’nün sıkıntı bir ünite olduğunu düşünüyorum. Bakıyorum bugün ortamızda hem deneyimli ağabeylerimiz var hem de yeni katılmış genç arkadaşlarımız var. Tekrar yardımcı işçi olarak katılan güvenliklerimiz var. İki tane de bayan işçimiz ortamıza yeni katıldı. Kontrollerde bunun da kesinlikle yararı olacaktır. Sizler önünüzdeki tüm hususları çözmeye, tahlile götürmeye çaba ediyorsunuz. Efor ve emeklerinizi görüyoruz. Ben bu vesileyle bir kere daha Zabıta Haftasının kutlu olmasını diliyor misyonlarınızda muvaffakiyetler diliyorum” sözlerinde bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir