Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Zeytinburnu’nda “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” Aktifliği


Zeytinburnu’nda “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” Aktifliği

Zeytinburnu Aile Bayan Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM)’nin, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” için Zeytinburnu Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği aktiflikte bol idman ve cümbüş vardı.

Zeytinburnu Belediyesi Aile Bayan Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM), “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” nedeniyle ilçede yaşayan 60 yaş üstü vatandaşlara Zeytinburnu Millet Bahçesi’nde özel aktiflik programı düzenledi. Sağlıklı yaşlanmaya dikkat çekmek için yürüyüşle başlayan program, daha sonra spor eğitmenleri eşliğinde matlarda konutta yapılabilecek antrenman çalışmasıyla devam etti. Yürüyüş ve antrenman programlarını tamamlayan iştirakçiler daima birlikte kahvaltı edip sohbet etme imkânı buldular.

İLERLEYEN YAŞLARDA SAĞLIKLI BİR ÖMÜR SÜRMEK ÇOK ÖNEMLİ

AKDEM Toplumsal Hizmet Ünitesi, 2008 yılından bu yana yaşlı, bakıma muhtaç, yalnız ve tüm dezavantajlı bireylerin toplumsal hayattan kopmadan; sağlıklı, kendi kendine yetebilen bireyler olarak hayatlarına devam etmelerini amaçlıyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte ortaya çıkan bir ekip bedensel gerilemeler, bireylerin etkinliğini olumsuz etkiliyor. Bilhassa kış periyodunda bu durum daha da artış gösteriyor. Bu yüzden yaşlı, engelli, kronik rahatsızlığı olan dezavantajlı olarak isimlendirilen bu bireylerin desteklenmesi gerekiyor. Bu cins etkinliklerle yaşlıların yaşadığı olumsuz tesirlerin en aza indirilmesi, fizikî aktivitelerle hareketliliklerini arttırarak ömür kalitelerinin yükseltilmesi hedefleniyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 25 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir